Меморандум про партнерство та співробітництво з Українською асоціацією виробників картоплі

1 лютого поточного року відбулись перемовини керівництва НДІ “Украгропромпродуктивність”, в особі виконуючого обов’язки генерального директора Івченко Володимира Миколайовича з Руженкової Оксаною Юріївною, виконуючим директора Української асоціації виробників картоплі, під час якої було укладено Меморандум про партнерство та співробітництво.

Метою та Предметом цього Меморандуму є співробітництво, надання послуг та обмін інформацією та досвідом в межах відповідних функцій і повноважень сторін.

Напрямами співробітництва цього меморандуму є:
1. Організація і спільна участь в науково-практичних конференціях, форумах, семінарах з питань інноваційної діяльності робочих зустрічей, конференцій, круглих столів уповноважених представників Сторін та залученням фахівців відповідної сфери діяльності.
2. Сприяння в просуванні і реалізації унікальних бізнес і соціальних проектів, в тому числі в сфері малого та середнього підприємництва.
3. Обмін наявною в розпорядженні Сторін інформацією, що становить взаємний інтерес. Надання аналітичної та статистичної інформації по різних сегментах ринку.
4. Розроблення методичних рекомендацій, аналітичної документації (досліджень, витрат, показників, норм, нормативів, тощо ) за інтересів та згодою сторін.
5. Взаємодія з громадськими організаціями та експертним співтовариством та інше.